Úvodní stránka

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

Na všechny tyto otázky Vám rádi odpovíme a společně vyřešíme kompletní vybavení Vašeho interiéru od podlah, dveří, kuchyní až po schodiště, skříňky a poličky. Naším hlavní cílem je dosáhnout toho, aby zákazník od nás odcházel spokojený a jeho interiér byl podle jeho představ za přijatelné ceny s vysokou kvalitou a funkčností dodaného výrobku.

Nedílnou součástí naší práce je osobní přístup ke každému zákazníkovi a odborné poradenství. Na každou zakázku bezplatně a nezávazně zhotovíme 3D návrh v reálných barvách s cenovou kalkulací. Sledujeme novinky na trhu s materiály a tím se snažíme vyhovět každému zakazníkovi i s náročnějšími požadavky.

Stále ještě nevíte, od které firmy si necháte realizovat svůj interiér? Prohlédněte si jednotlivé fotogalerie a neváhejte nás kontaktovat.

Historie firmy

Firma Truhlářství NOVÁK byla založená po  několikaletých zkušenostech a praxi ve výrobě interiérového nábytku. Jsme mladá, stále se rozvíjející se firma s individuálním přístupem ke každé zakázce, jejímž cílem je spokojenost každého zákazníka. Postupem času jsme se naučili naslouchat přáním zákazníka, proto jsme sortiment rozšířili i o prodej a pokládku plovoucích podlah. U nás také naleznete interiérové dveře a obložkové zárubně v různých materiálech a dekorech, které budou vyhovovat právě Vašemu interiéru.

Nabízíme odbornou pomoc při realizaci jakéhokoli interiérového nábytku a možnost konzultace s desingovým poradcem.

 

Novák Miroslav - kuchyně - idatabaze.czKuchyně, kuchyňské linky - idatabaze.cz